5.8 C
New York
March 5, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

‘Eskalon’ përsëri Nasim Haradinaj: Mustafa e ka dashur të vdekur Rugovën

Nasim Haradinaj ka folur në DPT te Fidani për LDK dhe formimin qeverisë së re.

Ai ka hedhur kritika duke i rënë pishman në atë moment, duke thënë se Mustafa nuk ka qenë asnjëherë në LDK.

Ai thotë se Isa Mustafa e ka dashur vdekjen e Rugovës.

“Isa Mustafa e ka dashtë Rugovën të vdekun. As nuk e ki mo LDK e vjetër, Mustafa nuk ka qenë asnjëherë në LDK”, tha ai.

Related posts

Video/ Babai lejon të birin 2-vjeçar të luajë me gjarprin 3 metra të gjatë

dardanianews

Familja kërkon ndihmë për djalin e tyre 2-vjeçar, i duhet transplanti i veshkës

dardanianews

VV proteston në ora 12:00 me moton “MOS SHKEL MBI VOTËN TIME”

dardanianews