-10.8 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme Stili

Familja e çuditshme në Amerikë/ Mamaja, vajza dhe motra ndajnë të njëjtin burrë (Fotot)

Një vajzë në “TikTok-u” i ka lënë të gjithë pa fjalë kur ka deklaruar se nuk e ka problem që bashkëshorti i saj kryen marrëdhënie seksuale  me motrën dhe nënën e saj.

Madi Brooks jeton me bashkëshortin në SHBA, por siç ajo shpjegon në videot e publikuara në “TikTok”, nuk e ka problem që mamaja e saj kryen marrëdhënie seksuale me të.

Sipas “The Sun”bashkëshorti i saj, motra dhe e ëma po jetojnë një marrëdhënie të hapur.

Unë dhe mami im kemi të njëjtin partner dhe kjo është një mrekulli, e dini pse? Sepse, kur nuk jam në humor, mund ta lë bashkëshortin tim që të shkojë me të. Po, unë jam kjo lloj gruaje. E lejoj bashkëshortin që të shkojë me mamin tim. Doni ta dini se si e bëj të lumtur partnerin tim? E lë të ‘luajë’ edhe me motrën time”, tha ajo në një nga videot e publikuara online.

Videot e saj kanë grumbulluar miliona shikime dhe shumica e komentuesve shprehin habinë për mënyrën e jetesës së kësaj familjeje.

FOTO GALERI
1/6

Related posts

“Kur na gjuajtën, Leonora Jakupi ishte në makinë”, dëshmia për atentatin ndaj Ahmet Krasniqit

dardanianews

Ka pasion armët dhe videot provokuese/ Kush është gazetarja që doli me bikini poshtë zyrës së Ramës (FOTO)

dardanianews

Syri.net: Këta janë emrat që i bashkohen Vjosa Osmanit në partinë e re

dardanianews