15.7 C
New York
June 24, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Showbiz

Festë në familjen e Vjosa Osmanit, presidentja marton vëllanë, ja cili është vëllai i presidentes

Presidentja Vjosa Osmani, ka sot festë të madhe në familje.

Asaj po i martohet vëllai i vetëm, Ramadan Osmani, shkruan “Jepi zë”.

Siç shihet nga pamjet, festa veçse ka nisur dhe pritet të zgjas tërë ditën.

Duhet theksuar se me ligjin anti-covid, dasmat janë të ndaluara ende.

Mirëpo, gjatë ditës, lejohet grumbullimi i 100 persona, duke përfshirë edhe festa.

 

Related posts

Gruaja e Agim Ramadanit i reagon Shkelzen Gashit: Mos e ndyt gjakun e pastër që u derdh në mbrojtjen tënde

dardanianews

Minutat e fundit të jetës së George Floyd, vdekja e të cilit ndezi protestat e dhunshme në SHBA

dardanianews

Kosova jep shpresë/27 të shëruar e vetëm 7 të infektuar

dardanianews