22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Fjoralba Ponari prezanton vëllain dhe vajzat u çmendën

Fjoralba Ponari e ka kaluar të dielën me familjen e me këtë rast ka postuar një foto me vëllain e saj. Por moderatorja nuk e priste që fotoja do i çmendte fanset e saj vajza.

Fjoralba Ponari prezanton vëllain dhe vajzat u çmendën

Vëllai i Fjoralbës, Niku qenka shumë simpatik dhe komentet për të kanë qenë të panumërta.

“Çfare hani qe jeni kaq te bukur Aman”, shkruajnë komentuesit.

Fjoralba Ponari prezanton vëllain dhe vajzat u çmendën

Fjoralba ka bërë edhe një postim në InstaStory ku tregon se sa shumë njerëz e kanë parë, pëlqyer e ruajtur foton.

“Kam përshtypjen që pjesë e showbizit gjendet Ponari i gabuar”, shkruan ajo.

Fjoralba Ponari prezanton vëllain dhe vajzat u çmendën

Related posts

Edona flet për gjyshin e saj: Thoja mos po pëson infarkt kur m’sheh çikë

dardanianews

Menaxheri Faton Shoshi i paska ndarë Sarën prej Ledrit

dardanianews

Do e doja çdo natë në shtrat’, Lumbardhi “shokon” me deklaratën e sotme

dardanianews