22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Publikohet një video, ku dyshohet se Ilnisa dhe Meritoni kanë kryer marrëdhënie brenda BBVA

Në ‘Fan Club’ diskutohen ngjarjet më të rëndësishme e më të komentuara të Big Brother.

Edhe këtë të diel është diskutuar për disa nga personazhet dhe për ish-konkurrentët e këtij formati.

Një video që ka marrë vëmendje gjatë kësaj kohe është ajo e Ilnisës dhe Meritonit, ku dyshohet se dyshja kanë kryer marrëdhënie brenda BBVA.

Foto: Screenshot/Instagram

Këtë e ka ka komentuar edhe një ekspert i gjuhës së trupit, derisa ishte i ftuar në studio.

"Ke kryer marrëdhënie me Ilnisën në Big Brother", Meriton Mjekiqi reagon i habitur

Lexo po ashtu “Ke kryer marrëdhënie me Ilnisën në Big Brother”, Meriton Mjekiqi reagon i habitur

Veprimet e çiftit kanë lënë të dyshohet, ndonëse në studio situata që u krijua shkaktoi shumë të qeshura.

Foto: Screenshot/Instagram

Në lidhje me këtë, Meritonit iu bë edhe një koment nga konkurrentët brenda, gjë të cilën e mohoi kategorikisht prezantuesi nga Kosova.

“Të vijë turp, e shpifur dhe turp”, tha ai duke ngelur i habitur nga ky aludim. /Telegrafi/

Related posts

Mësuesja më e famshme e futbollistëve po shkëlqen në stadiumet e futbollit

dardanianews

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes? Ja pamjet që publikon këngëtarja

dardanianews

Historia e ndarjes me të fejuarin dhe akuzat për tradhti, rrëfimi prekës i Vesës (VIDEO)

dardanianews