19.9 C
New York
September 25, 2022
DardaniaNews
FeaturedLajmeShowbiz

FOTOT/ Modelja e njohur “tërbon” shqiptarët, lidhet me futbollistin serb?

Erjona Sulejmani është një personazh i njohur në Itali.

Ajo fillimisht njihej si gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili, por më pas u bë e famshme për format e saj.

Pas ndarjes nga Xhemaili, aji vijoi jetën e saj në Itali, teksa së fundmi përflitet se ka një aferë me futbollistin serb të Juventusit, Dusan Vlahovic, edhe pse ky i fundit është shumë vite më i ri se ajo.

Për momentin nuk ka asnjë konfirmim zyrtar të këtij lajmi, por komentuesit shqiptarë në rrjet nuk e kanë pritur mirë faktin që ajo mund të jetë lidhur me një serb.

 

Related posts

Ish -Ministri i Jashtëm i Rusisë u bën thirrje të gjithë diplomatëve rusë të japin dorëheqje

dardanianews

Pas kërcënimeve të Serbisë, Kroacia ndërton kamp ushtarak në Kosovë

dardanianews

Abazi për përfshirjen e Surroit dhe Shalës në dialog: Shkolla e të majtës jugosllave duhet të largohet nga këtu

dardanianews