4.7 C
New York
January 29, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

“Fuka mbas një muaj në karantinë”, kjo video e Vedatit do ju bëjë ta harroni koronavirusin

Vedat Bajrami ju bën të qeshni me lot me videon e fundit.

Ditët e qëndrimit të mbyllur në shtëpi, qytetarët po i kalojnë në mënyra nga më të ndryshmet.

Këngëtarët kohë pas kohe kujdesen që përmes lidhjeve ‘live’ në rrjete sociale, t’i argëtojnë të gjithë me muzikë.

Ndërsa, aktorët, si Vedat Bajrami i bën të gjithë ta largojnë mendjen nga kjo situatë, përmes videove qesharake.

Ai së fundi ka postuar një video të shkëputur nga një skeç i tij, teksa shfaqet me biçikletë dhe thotë se kështu do të duket kur të del nga karantina.

“Fuka mbas një muaj në Karantinë”, ka shkruar aktori, duke pranuar komente të panumërta nga ndjekësit.

View this post on Instagram

Fuka Mbas një muaj në Karantinë🌝

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

Kujtojmë se deri tani në Kosovë janë regjistruar 17 raste të të infektuarve me koronavirus.

Related posts

Shpërbërja përfundimtare e Listës Guxo – videot që dëshmojnë braktisjen e elektoratit

dardanianews

Reagon ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë pas termetit: Epiqendra ishte…

dardanianews

Amerika deklarohet pasi Kurti hoqi taksën dhe vendosi reciprocitetin ndaj Serbisë

dardanianews