19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Fustani i zbulon të pasmet – Momenti i sikletshëm për Kaderin kur e përqafoi Lumbardhin

Lumbardhi është banori që ka fituar çmimin prej 144 mijë eurove në Big Brother VIP Kosova.

Në momentin që ishte duke festuar, ai ka takuar edhe të dashurën e tij me të cilën u njoftua brenda shtëpisë së BBVK, shkruan lajmi.net.

Por, derisa ishte duke përqafuar dhe puthur Kaderin, veshja si duket e ‘tradhëtoi’ pak këtë të fundit.

Fustani që kishte veshur, e zbuloi më shumë sesa që duhet në pjesën e pasme, por këtë si duket nuk e vërente Lumbardhi që e mbante në ajër nga gëzimi Kaderin. /lajmi.net/

Related posts

“Azem çu se po ta marrin Albën”, Brikenda me mesazhe për banorët

dardanianews

U përfol se e shantazhoi Zhaklinën, ky është burri i Olta Gixharit

dardanianews

Kiara Tito para 11 vitesh kishte konkurruar për Miss

dardanianews