April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Fustani super i shkurtër gati sa nuk i zbuloi gjithçka ish-missit shqiptar

sh- Missi shqiptar ka pozuar seksi.

Ish- Missi shqiptar, Trejsi Sejdini, i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram i ka publiuar disa fotografi në të cilat duket tejet atraktive. Ajo ka marrë vëmendjen me veshjen që ka zgjedhur.

Trejsi është veshur me një fustan super të shkurtër i cili gati sa nuk i zbuloi pothuajse gjithçka.

Pranë postimit ajo ka theksuar se trupin e ka në qendër të vëmendjes dhe se dikush do të mund ta pyeste: Kush është kirurgu juaj?.

Modelja është aktive në rrjete sociale dhe vazhdon të jetë shumë e komentuar. Ajo ishte Miss Shqipëria në vitin 2018./Lajmi.net/

Related posts

Çka po ndodh mes Luiz Ejllit dhe Flori Mumajesit

dardanianews

“Ajo vetëm s*ks di të bëjë”, ja çfarë thotë Çimi kur e pyesin për Linditën

dardanianews

Finalja e madhe, ky është banori që po prinë me 51% të votave në sondazh

dardanianews