18.9 C
New York
June 19, 2021
DardaniaNews
Lajme

Gazetarja shqiptare e bën përsëri – zhvishet “LIVE” para Kryeministrisë

Gazetarja gjatë një bisede me drejtuesin e emisionit ëahtë shprehur se jeton me njerëzit por jo për ta.

Pas prezantueses së lajmeve në Zjarr Tv ky është nje tjetër raportim i pazakontë në emisionet shqiptare.

Vetë Aldoe ka cilësuar si një gazetare të së ardhmes dhe se Shqipëria vuan për të tillë.

‘Mos e vrit mendjen se ne Shqiperi nuk ka gazetare, gazetarë janë 1 ose 2 ose kanë vdek, të tjerët janë punonjës televizionesh.” Ka thënë Aldo gjatë një bisede me gazetaren.

Related posts

Shoku i burgut të Albin Kurtit thotë se është sulmuar nga aktivistë të lëvizjes Vetëvendosje

dardanianews

Ambasadori palestinez në Serbi: Palestina nuk do ta njohë Kosovën

dardanianews

Grenell tregon nëse i është rikthyer kanceri, publikon rezultatin e analizave

dardanianews