28.1 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezë

Kjo është femra që u gjet e vdekur mbrëmë në banesën e saj në Prishtinë

Mbrëmë rreth orës 21:00 në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një femër në banesën e saj.

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes në rrugën “Agim Ramadani” së bashku me ekipin mjekësor ku është konstatuar vdekja e 31 vjeçares.

Viktima është Egzonë Lipaj nga Istogu, me banim në Prishtinë.

Trupi i të ndjerës është dërguar për autopsi dhe se ende nuk dihen shkaqet e vdekjes.

 

Related posts

Horror! Nëna vret vajzën, kapet lakuriq në rrugë me kokën e prerë të fëmijës në qese (FOTO)

dardanianews

E trishtë: Vëllai 15-vjeçar që u plagos dje bart kufomën e motrës së tij që u vra në Ferizaj

dardanianews

Pronari i “Shell Kosova” Lulëzim Kryeziu ka lënë një letër para se t’i jap fund jetës

dardanianews