22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Kronika e zezë

Kjo është femra që u gjet e vdekur mbrëmë në banesën e saj në Prishtinë

Mbrëmë rreth orës 21:00 në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një femër në banesën e saj.

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes në rrugën “Agim Ramadani” së bashku me ekipin mjekësor ku është konstatuar vdekja e 31 vjeçares.

Viktima është Egzonë Lipaj nga Istogu, me banim në Prishtinë.

Trupi i të ndjerës është dërguar për autopsi dhe se ende nuk dihen shkaqet e vdekjes.

 

Related posts

Vdes ikona e muzikës, Ismet Peja

dardanianews

Një 38 vjeçar nga Mitrovica gjendet i varur në litar në oborrin e tij

dardanianews

Po e shihnin të gjithë përmes Zoom, shefi i qeverisë lokale në Filipine regjistrohet duke kryer marrëdhënie me sekretaren e tij

dardanianews