22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Gjykimi i Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit/ Bashkëluftëtari i Sali Çekajt tregon se çfarë pret nga Specialja

Zyra e Prokurorit të Specializuar ka deklaruar se ka adaptuar qasje proaktive dhe rigoroze të zbulimit të provave, në mënyrë që gjykimi ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit, Jakup Krasniqit të fillojë në shtator 2021.

Related posts

Banorët e Prishtinës duhet t’i mbajnë dritaret e mbyllura, prej sot e deri të premten

dardanianews

Publicist-ja e njohur Kimete Berisha si rralle here sulmon VV-në dhe i del ne krah Kryeministrit Hoti

dardanianews

Serbët i kthejnë prapa Kurtin e Osmanin

dardanianews