15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Gresa Hoti ‘tradhton” Andin, bëhet nuse në Turqi?

Gresa Hoti së fundmi ka postuar një fotografi nga Turqia.

Më ndryshe se zakonisht me bukurinë e saj ajo mori gjithë vëmendjen në rrjete sociale.

Gresa këtë herë vendosi të bëj flokët kaçurrele, grimin e rënduar dhe aksesorët plotë shkëlqim.

Për të gjithë ata që janë mësuar ta shohin Gresën shumë të thjeshtë, kjo paraqitje e modeles duket sikur të jetë nuse.

 

Kujtojmë që Gresa pas ndarjes me Andin nuk ka publikuar ndonjë lidhje tjetër.

Related posts

Ja kënd e ledhaton Gresa në vend të Andit

dardanianews

Kjo është videoja virale “shkune, bablok shkune”, ku Xhuli shihet nga mbrapa duke e bërë shqiponjën

dardanianews

Njihuni me një tjetër police që po çmend rrjetin me bukurinë e saj

adminkosova