27.1 C
New York
June 25, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Gresa Hoti ‘tradhton” Andin, bëhet nuse në Turqi?

Gresa Hoti së fundmi ka postuar një fotografi nga Turqia.

Më ndryshe se zakonisht me bukurinë e saj ajo mori gjithë vëmendjen në rrjete sociale.

Gresa këtë herë vendosi të bëj flokët kaçurrele, grimin e rënduar dhe aksesorët plotë shkëlqim.

Për të gjithë ata që janë mësuar ta shohin Gresën shumë të thjeshtë, kjo paraqitje e modeles duket sikur të jetë nuse.

 

Kujtojmë që Gresa pas ndarjes me Andin nuk ka publikuar ndonjë lidhje tjetër.

Related posts

NJIHUNI ME ISH BASHKËSHORTIN E DIOLES, DOKTORIN E NJOHUR KOSOVAR

dardanianews

Promovim i degjenerimit/ Pamjet me pullë të kuqe shfaqen në mes të ditës

dardanianews

Tayna i bashkohet fenomenit ‘TikTok’, me një vallëzim sensual paralajmëron këngën e re

dardanianews