6.5 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

“Hajde të të puth”/ Amos dhe Olta Gixhari “tapë” të dehur? Dhurojnë skena epike, Luizi: Me 4 birra iku ky (VIDEO)

Pas spektaklit të së shtunes, banorët e “Big Brother Albania Vip” u argëtuan nën tingujt e muzikës së Capital T, i ftuari special i mbrëmjes, teksa nuk mungoi as alkooli dhe “shishat”.

E duket se disa prej tyre mund ta kenë tepruar pak sa me alkoolin. Siç shihet dhe në videon e mëposhtme, Amosi dhe Olta shihen mjaft të lumtur dhe të qeshur së bashku, teksa kjo e fundit i kërkon që ta puthë.

Pavarësisht rezistencës së Amosit, Olta ka arritur ta puthë në faqe dhe në qafë. Gjatë, bisedës Olta thotë se publiku që po i sheh do mendojnë se janë të dehur, por një koment i Luzit lë shumë vend për dyshime.

Teksa, ka qenë duke biseduar me Armaldon në dhomën e gjumit, Luizit shprehet “Me 4 birra iku ky se dallohet në fytyrë”, duke iu referuar Amosit që e kishte pas shpine. Por, ai tha se nuk do e shfrytëzonet asnjëherë momentin kur banorët e tjerë janë të dehur.

Video Player

Related posts

“Nuk lidhem me varfanjakë” – Modelja shqiptare që trazoi rrjetin thotë se i dashuri i bleu shtëpi 300 mijë euro

dardanianews

Leonora Jakupi më në fund e qet ‘të dashurin’ në story?

dardanianews

Emocionohet Vedati, takohet me gruan e tij (VIDEO)

dardanianews