2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Haki Abazi nuk përmbahet: E quan Isa Mustafën komunist parazit dhe e krahason me Rrahman Morinën

Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, nuk është përmbajtur teksa e ka quajtur liderin e LDK-së, Isa Mustafën, ‘komunist parazit’.

Ai në Facebook ka krahasuar atë me Rrahman Morinën, derisa Mustafa ka qenë në një intervistë për një nga televizonet vendore.

“Kur flet një komunist parazit, i cili nuk ka fituar asnjë palë zgjedhje; dhe ai flet për rregullat e ekonomisë së tregut dhe vlerat demokratike, më kujton fjalët e Rrahman Morinës se këtu ka hyrë një dreq i madh. Po duket se tanimë e kemi gjetur por nuk është një por është edhe Bukoshi dmth kanë qenë tre në shërbim të kryedreqit”, ka shrkuar Abazi.

Related posts

Liburn Aliu i bën bashkë Kurtin e Konjufcën

dardanianews

Eskalon debati në mes Bekim Jasharit dhe Sami Lushtakut, ky i fundit i përgjigjet ashpër

dardanianews

Kabineti i Shpëjtim Bulliqit, zbulohen emrat e drejtorëve!

dardanianews