April 19, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Heidi bën deklaratë ‘bombë’ pas takimit me prindërit e Romeos

Mbrëmë në spektakël surprizë nga vëllai madh ishin prindërit e Romeos, ku për herë të parë takuan dhe Heidin.

Heidi në publicitet gjatë bisedes me Julien shprehet “Është e shpejt për t’i takuar ata, kjo nuk është dasem prej vërteti, kisha super siklet”, shkruan “Kosovarja”.

Teksa Romeo thotë se “Nuk ke pse të marrësh siklet ti, ata janë super ‘cool’”.

Andaj me këtë deklaratë Heidi ka ngjallë dyshime tek publiku për lidhjen e saj me Romeon.

Related posts

“Shqiponja me dy koka” që “çmend” serbët, kapen me përfaqësuesen e Shqipërisë në Eurovision

dardanianews

Kjo është doktoresha më e bukur në Kosovë që po bën namin në rrjetet sociale

dardanianews

“Ti duhet të më puthësh mua”, Mozzik dhe Efi befasojnë me videon e re

dardanianews