April 19, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Heidi të qeshin sytë me Meritonin…”, banorët hedhin dyshime të reja!

Dy nga banorët më të sulmuar ishin Heidi dhe Romeo

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ditën e sotme banorët lexuar disa komente anonime të tyre mes njëri-tjetrit, ku patjetër disa nga banorë u prekën shumë. Dy nga banorët më të sulmuar ishin Heidi dhe Romeo. Një nga komentet për Heidin nxiti edhe debat mes banorëve.

Heidi, të qeshin sytë kur shikon Meritonin, me Romeon s’ta kam parë atë shikim.

Heidi: Këto janë provokimet më të lodhura, unë me Meritonin jam grirë, është edhe shoku i Romeos.

Françeska: Mos e ke shkruar ti këtë Romeo? Për provokim?

Romeo: Aman se nuk kam pirë kafen e mëngjesit

Vesa: Kjo që e ka shkruar e shikon Meritonin vetë

Meritoni: Ti qenke çmendur, (i drejtohet Françeskës) si i thua Romoes ashtu?

Françeska: Ça do bëjmë tjetër, do i komentojmë

Related posts

Azemi i dashuruar në Albën apo Vesën?

dardanianews

Sara merr dron nga ish i dashuri boksier, Bardhi i thotë: Sa djalë i mirë qenka

dardanianews

“Buci dhe Santiana kanë aferë nga jashtë”, motra e Bucit reagon pas deklaratës së Lindës

dardanianews