26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Sara shkon në shtëpinë e Bardhit, ka një mesazh

Pas daljes së Bardhit nga “BBVA”, Sara dhe Bardhi janë në qendër të vëmendjes me veprimet e tyre në rrjetet sociale.

 

 

Ditën e djeshme mori rrugë për në Kumanovë ku kishte deklaruar se do ta takoi nënën e Bardhit.

Minuta më parë në “Instastory” publikoi një selfie ku shihet në ambientin e shtëpisë së reperit.

“Ju duam” ishte mesazhi që pati për fansat e tyre./Indeksonline/

 

 

 

 

 

Related posts

Ledri Vula dhe Yll Limani sonte bëhen pjesë e Big Brother VIP

dardanianews

Publikohen fotografitë nudo të Gresës së BBVK (FOTO)

dardanianews

Luiz Ejlli do jetë vëllai i madh në BBV3?

dardanianews