14.4 C
New York
October 27, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Hiqen dyshimet, Atdheu dhe Bora kapën mat në Tiranë

Janë njëri prej çifteve më të përfolur kohëve të fundit.

Derisa Atdheu u bë i njohur si fytyrë publike pas emisionit përputhen, Bora Zamani ishte prezantuese e këtij emisioni.

Bora është përfolur për stilin e jetesës së saj, por edhe për lidhjet e saj.

Në anën tjetër, Atdheu ishte njëri prej personave që ka kërkuar pothuajse tek të gjitha vajzat e “Përputhen”, derisa është përfolur se me disa ish konkurrente të këtij emisioni.

 

Derisa u tha se Atdheu dhe Bora kanë filluar një lidhje dashurie, ajo u mohua nga Bora.

“Jam 100 për qind beqare”, kishte thënë Bora.

Por, gjërat nuk duken kështu, pasi që sot ata janë parë duke marrë diell në një tarracë, ku Bora duket paksa nervozë derisa pinë një cigare. /GazetaExpress/

 

Related posts

Publikohen pamjet nga “ferma” e Bitcoin në Krujë, këto janë super pajisjet që përdoreshin

dardanianews

Çudia kosovare: Në Suharekë, kafja shërbehet me anë të dronit

dardanianews

Kjo është arsyeja pse kurrë nuk u martuar Arjan Konomi!

dardanianews