2.5 C
New York
February 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedSport

Hodhi serbin në tokë pa ndjenja, krenohet boksieri shqiptar: ‘Ka luan mbi luanët’

Roberto Bakaj, boksieri me famë ndërkombëtare, gjatë intervistës së tij të fundit, u shpreh se ishte ‘luan mbi luanët’ pas ndeshjes së tij të fundit kundër një serbi, të cilin e hodhi në tokë pa ndjenja.

Madje pas ndeshjes, serbi shkoi me urgjencë në spital që të trajtohej për dëmtimet e rënda që mori nga boksieri shqiptar.

“Kisha një barrë të rëndë mbi supe, sepse kishte shumë shqiptarë të pranishëm dhe unë duhej t`i bëja krenar ata. Ai ishte kundërshtar i fort, ishte luan dhe kjo ishte e dukshme por ka luan mbi luanët. Kur e kapën grushtat e mi breshëri, ai nuk rezistoi dot të qëndronte në këmbë”, tha ai për ‘Glamour Zone’.

Related posts

Kush janë vëllezërit Osmani nga Kosova, miliarderët që u goditën nga EUROPOL për trafik kokaine

dardanianews

31 raste të reja me Covid19 në Kosovë, 5 të shëruar

dardanianews

Ukrainasit shpërthejnë anijen ruse, pamje dramatike të poshtërimit të Moskës!

dardanianews