5.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Dea Mishel i drejton thikën Luizit, videoja që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Big Brother Vip është kthyer në një nga programet më të shikuara në Shqipëri.

Ajo që të gjithë shqetësohen është çështja Luiz Ejlli, nëse këngëtari është sëmurë apo jo, por veç kësaj, momente të tjera në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Si përshembull videoja që shihni më poshtë, ku duket Dea Mishel me thikë në dorë dhe që ia drejton Luizit.

Kjtojmë se raportet mes dy konkurrentëve nuk janë dhe aq të mira. Dea Mishel jeton me frikën se mund të dalë këtë të shtunë, pasi mendon se është penalizuar nga qëndimi i saj ndaj situatës së Luizit dhe shprehet se mund të jetë interpretuar nga publiku sikuar ajo e ka mbrojtur konkurrentin më të komentuar të momentit.

Kujtojmë se në nomimin janë Luizi, Kiara, Dea dhe Mikela. Njëri prej tyre del këtë të shtunë./albeu.com

Related posts

Arma më e fuqishme në histori është gati për luftë, ja tmerri që shkakton “përbindëshi amerikan”!

dardanianews

Kryeministri Kurti reagon ndaj deklaratës së tre zyrtarëve amerikanë

dardanianews

Reagon Zeka pas padisë: E dëshmoj para Gjykatës kur janë taku edhe çfarë kanë bisedu Albin Kurti e Albulena Haxhiu me prokurorët e specializuar

dardanianews