14.4 C
New York
October 27, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Ish-agjenti i SHIK-ut me akuza të rënda ndaj Hashim Thaçit: Gjeneratë pas gjenerate keni punuar për Serbinë

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, Policisë dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi se gjeneratë pas gjenerate kanë punuar familjarisht për Serbinë.

Këto akuza Miftari i bëri në Facebook, duke e komentuar deklaratën e Thaçit i cili e akuzoi Vjosa Osmani se dikush nga familja e saj kanë punuar për Serbinë.

Miftari tutje në shkrimin e tij e akuzon Thaçin se ka vjedhur e dëmtuar UÇK-në.

Më poshtë postimi pa ndërhyrjen e redaksisë:

Kur vjedhsi i gjinsave Levis 501 dhe Dizel në Zvicer bahet president i një shtetit fatkesisht i Kosoves.!

E qka me than president për ju dhe per familjen tuaj kur ju vet keni spijunuar keni vjedh dhe keni demtuar UÇK shum rënd,qka ne than kur familja e juaj gjyshi i juaj,axha i juaj ,babaj i juaj,vllau i juaj,ju dhe djali i juar nester keni punuar gjenerat pas gjenerate për Kralat eVojvadat e Serbis dikur pastaj për Raknovçat e Marshall Titat,OZNEN_UDB pastaj edhe për Millisheviçat e Vuçicat Serb që punoni sot.!

A duhet edhe ty metu djesrsit nana.

Related posts

Në 2011-ën VV rrokulliste kamionët me mallra serbe, Haki Abazi mbështeste bizneset në Serbi

dardanianews

Jep dorëheqje Hashim Thaçi

dardanianews

E dhimbshme: Në Natën e Kadrit vdes i riu nga Skenderaj, ishte mësimdhënës

dardanianews