22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Jetmiri lahet i zhveshur lakuriq në Big Brother VIP, shpërthejnë kundër banorët

Sipas banorëve të Big Brother, Jetmiri ka bërë dush lakuriq në hapësirat e banjës së shtëpisë, një gjest i cili ka thyer rregullat e etikës së një programi që transmetohet 24 orë. Banorët normalisht ndjekin një protokoll ku ikin nga ekspozimi i drejtpërdrejtë i trupit gjatë marrjes së dushit duke mbajtur mbathje për të shmangur ekspozimin e organeve gjenitale.

Veprimi i Jetmirit ka nxitur shumë reagime nga banorët. Juli ka falenderuar djemtë e regjisë që nuk kanë kapur pamje të Jetmirit në ato momente.

“Shyqyr që nuk e kap kamera dhe faleminderit çunave të regjisë por puna është çfarë ndodh këtu. Po ja e kapi?”, u shpeh Juli.

Po e kapi është halli i atij dhe nuk është më halli jot!”, i tha Romeo.

Related posts

Pse nuk e ka pranuar ftesën e Robertit për të shkuar në emision? Ja si përgjigjet Nora Istrefi

dardanianews

“Një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk flet”, thotë Bledi Mane

dardanianews

Kështu e “çmend” ish e dashura e Robertit, të dashurin e ri

dardanianews