2.5 C
New York
February 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Nuk u shfaq si opinionist në BBVK, Olti Curri ka dy fjalë

Sonte është prime i radhës në BBVK, ku ka filluar me disa surpriza që në fillim.

Vedat Bajrami dhe Anita Haradinaj janë opionistë primen e sotëm.

Derisa për Olti Currin nuk dihet pse nuk është sonte në BBVK, pasi nuk ka pasur asnjë njoftim.

Por që Olti para pak minutash ka postuar një video, duke mos treguar qarte se çka ka ndodhur, por duke thënë vetëm, “Janë gjera qe ndodhin, kështu që, suksese”.

 

Related posts

Albulena Haxhiu paralajmëron padi për shpifje ndaj ish-deputetit Milaim Zeka

dardanianews

Harrojeni” Memli Krasniqin apo Bedri Hamzën, deputeti Hisen Berisha thotë se është favorit për kryetar të PDK-së

dardanianews

Veriu i Kosovës i bindet Serbisë : Ndalim qarkullimi për 48 orë

dardanianews