5 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Kaq seksi nuk e keni parë Rihannan

ihanna ka modeluar për të brendshmet e linjës së saj “Savage x Fenty Xtra VIP” derisa pozon tepër seksi

Rihanna ka lansuar të brendshmet e reja të linjës së saj “Fenty”.

Bukuroshja nga Barbadosi duket tepër seksi edhe pse paksa në peshë derisa modelon për prodhimet e saj.

Fituesja e mimit Grammy duket në oborrin e saj, në poshinë derisa ka të veshur jelek të natës dhe të brendshme që kanë një rrjetë seksi mbi të.

Related posts

Rexhep Selimi në listën e zezë të SHBA-ve, Gjykata Speciale e akuzon për këtë gjë “10shin” në këtë pikë të aktakuzës

dardanianews

TUNA ‘SHKRINË’ SHEIKËT ME KËTO LINJA TRUPORE NË DUBAI

dardanianews

Milaim Zeka ia uron ditëlindjen djalit të Thaçit, por pastaj kapet keq me komentuesit

dardanianews