10.6 C
New York
December 4, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Kaq”sexy” është bërë vajza e Mimoza Mustafës

Shkumbin dhe Mimoza Mustafa janë dyshja simpatike e shoubizit të cilët njihen tash e sa vite.

Ata jo vetëm që janë burrë e grua, por edhe bashkëpunëtorë në muzikë tash e sa dekada, shkruan ‘Kosovarja’. Çifti janë edhe prindër të dy fëmijëve Rozafës dhe Bojkenit, ani pse djali është ende më i vogël dhe larg syrit mediatik.

Ndërkohë që motra e tij ka filluar qysh herët të bjerë në sy të mediave rozë, kjo për shkak të bukurisë e linjave të bollshme trupore.

Së fundmi, Rozafa paraqitur e grimosur rëndë aq sa lind pyetja a po shkon nuse me gjithë këtë grim? Kosovarja.


Related posts

Paralajmëron Milaim Zeka: Këtë javë, arrestime të reja nga Specialja

dardanianews

Kurti u flet gazetarëve boshnjakë për shkëmbimin e territoreve që po përgatitet, nxit menjëherë reagimin e Grenell

dardanianews

“Ishalla ju futet Serbi t’ju lërë shtatzëna”, Fifi e tmerruar nga mesazhet: Publikon identitetin e burrit që i komentoi

dardanianews