19.6 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Kaq”sexy” është bërë vajza e Mimoza Mustafës

Shkumbin dhe Mimoza Mustafa janë dyshja simpatike e shoubizit të cilët njihen tash e sa vite.

Ata jo vetëm që janë burrë e grua, por edhe bashkëpunëtorë në muzikë tash e sa dekada, shkruan ‘Kosovarja’. Çifti janë edhe prindër të dy fëmijëve Rozafës dhe Bojkenit, ani pse djali është ende më i vogël dhe larg syrit mediatik.

Ndërkohë që motra e tij ka filluar qysh herët të bjerë në sy të mediave rozë, kjo për shkak të bukurisë e linjave të bollshme trupore.

Së fundmi, Rozafa paraqitur e grimosur rëndë aq sa lind pyetja a po shkon nuse me gjithë këtë grim? Kosovarja.


Related posts

E çuditshme : Rezervat shtetërore të miellit ruhen në depon e një zyrtari të PDK’së

dardanianews

LEONORES I PUBLIKOHET NJË FOTOGRAFI, VESHJA E SAJ PROVOKUESE MERR VËMENDJEN!

dardanianews

Paralajmërohet dorëheqja e Vuçiqit, shkak Kosova

dardanianews