16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Këngëtarja kosovare transformohet “totalisht”: Mësoni se kush është personazhi në foto

Leonora Jakupi është një ndër emrat më të njohur të estradës dhe njëherësh shumë e suksesshme.

Këngëtarja, së fundi habiti të gjithë me një imazh të shpërndarë nga grimerja në rrjete sociale, ku shfaqet tërësisht ndryshe.

Artistja, kishte vendosur paruke të zezë në kokë dhe dukej krejtësisht e transformuar në këtë imazh.

Kujtojmë se Leonora Jakupi së fundi festoi ditëlindjen e 42-të.

Ajo para pak kohe zbuloi se është në lidhje dashurie dhe planifikon që të martohet gjatë këtij viti.

Related posts

Ja si e kishte goditur Nasim Haradinaj Hashim Thaçin n’Kosovë Show:

dardanianews

Fifi në lidhje me Fationin e “Për’puthen”, a është kjo arsyeja e largimit të tij?

dardanianews

Njihuni me Presidenten që po ‘çmend’ liderët botërorë me format e sajë !

dardanianews