2.9 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Këngëtarja që këndon në gjuhen serbe befason publikun: Jam shqiptare

Këngëtarja Edita Aradinovic që këndon në gjuhën serbe ka befasuar fansat e saj në Serbi

Edita, e cila është e njohur për këngët e saj të zhanrit pop në Serbi ka pasur një bashkëbisedim sot me fansat e saj në InstaStory.

 

E në njërën prej pyetjeve që fansat e saj ja kanë bërë në InstaStory ishte edhe ajo për atë se a është shqiptare apo jo?

Në njërën prej pyetjeve që i është bërë asaj se “A është shqiptare?”, Edita është përgjigjur me “Po”.

 

 

Edita është njëra prej këngëtarëve më të njohura në Serbi të muzikës pop dhe kënga e saj e fundit “Slobodno me Rani” ka më shumë se 12 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/

 

Related posts

Tayna? Nuk keni parë nënën e saj, biondja “lë në hije” këngëtaren (FOTOT)

dardanianews

Skandali i ri në “Përputhen”, autorja e emisionit njihej me Atdheun vite më parë

dardanianews

Seks në kohën e Koronavirusit, udhëzues se çka lejohet e çka jo!

dardanianews