25.4 C
New York
August 20, 2022
DardaniaNews
FeaturedLajme

KËSHILLTARJA E KURTIT OFENDON MINISTRIN ARBEN VITIA

Në kohë të pandemisë së koronavirusit, këshilltarja e Albin Kurtit, Furtuna Sheremeti ka publikuar një fotografi ofenduese për ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia.

Ajo në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke ia vendour këmbën në karriget e ministrit Vitia.

Siç shihet, fotografi është bërë në një mbledhje ku sigurisht është diskutuar për gjendjen në Kosovë nga koronavirusi, shkruan Gazeta Insajderi.

Gjeste të tilla më këmbë kanë ndodhur edhe më parë nga zyrtarët e qeverive në Kosovë.


Zyrtari i suspenduar asokohe e kishte keqpërdorur veturën zyrtare ku i kishte vendosur këmbët në pjesën e përparme të veturës./Insajderi.com/

Related posts

Flet bashkëluftëtari i Tahir Zemajt, tregon se kush e sulmonte Kolonelin, ky ishte tmerri…

dardanianews

Hoxhë Musliu: Babai i Albert Krasniqit ka dhënë 11 ari dhe qindra mijëra euro për xhaminë tonë

dardanianews

Unë edhe mund të vritem nga një dorë tradhtare e tinxare..”/ Kjo ishte porosia e Kolonel Ahmet Krasniqit për ushtarët e tij

dardanianews