15.1 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

KËSHILLTARJA E KURTIT OFENDON MINISTRIN ARBEN VITIA

Në kohë të pandemisë së koronavirusit, këshilltarja e Albin Kurtit, Furtuna Sheremeti ka publikuar një fotografi ofenduese për ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia.

Ajo në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke ia vendour këmbën në karriget e ministrit Vitia.

Siç shihet, fotografi është bërë në një mbledhje ku sigurisht është diskutuar për gjendjen në Kosovë nga koronavirusi, shkruan Gazeta Insajderi.

Gjeste të tilla më këmbë kanë ndodhur edhe më parë nga zyrtarët e qeverive në Kosovë.


Zyrtari i suspenduar asokohe e kishte keqpërdorur veturën zyrtare ku i kishte vendosur këmbët në pjesën e përparme të veturës./Insajderi.com/

Related posts

Foto ekskluzive: Lumir Abdixhiku dhe kandidati i LDK-së për Prishtinën – arkitekti i njohur!

dardanianews

‘Moska ka humbur 70% të raketave që kur filloi pushtimin e Ukrainës’

dardanianews

Kryeministri Hoti jep një lajm të rëndësishëm për 10% e trustit pensional

dardanianews