19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Kiara do të bëhet xheloze? Luizi në bashkëpunim me këtë këngëtare superseksi! /VIDEO

 Luis Ejlli, dituesi i Big Brother Albania 2”, ka nisur një projekt të ri muzikor që po bën valë në mediat sociale dhe në skenën muzikore.

Projekti i tij më i fundit, “Ding Ding” në bashkëpunim me Ghetto Geasyn, ka mbledhur vëmendje të madhe. Por duket se kjo është vetëm fillimi i planeve të tij për këtë verë.

Në një postim të freskët në llogarinë e tij personale në Instagram, Luizi ka lajmëruar një projekt të ri muzikor që po vjen së shpejti.

Kësaj here, ai është në bashkëpunim me një emër të njohur në skenën muzikore, këngëtaren superseksi Melinda Ademi.

Në videon e postuar, Melinda shfaqet duke thënë fjalët: “Unë jam shqiptare”, ndërsa në përshkrim shkruhet “Së shpejti”, pa dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti të ri.

Kjo njoftim ka shkaktuar spekulime dhe komente nga fansat e tyre, duke shkaktuar edhe një pyetje të rëndësishme: A do të ndiejë xhelozinë Kiara, ndaj Luizit?

Ndërsa pritet për zbulime të tjera, kjo njoftim tregon se Luizi është në rrugën e duhur për të shënuar një verë të ngrohtë me projekte të reja dhe bashkëpunime të emocionuara në botën e muzikës.

Shiko videon:

Related posts

Donaldi e Bora u martuan, si reagoi Trixa?

dardanianews

Alby në lidhje të re dashurie

dardanianews

I riu që u bë viral në ‘American Idol’ zbulon biseden për Kosovën me Katy Perry

dardanianews