5 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Kjo është Elza, vajza që e zuri kulmi i ndërtesës së komunës në Prishtinë

Sot në mesdite ka ndodhur një ngjarje shume e rëndë, nga shembja e kulmit të objektit të Komunës së Prishtinës një vajzë e re është lënduar dhe ende është duke u trajtuar në QKUK.

Behët fjalë për Elza Ujkani, 23-vjeçare.

Doktoresha Dafina Basholli, ka deklaruar se gjendja e të 23-vjeçarës është stabile, ndërsa ka pësuar lëndime në kokë, në qafë dhe unazat tarakale.

Po ashtu, prokuroria themelore në Prishtinë ka nisur hetimet lidhur me rastin.

Related posts

Ish-kryeministri rus thotë se tani është fillimi i fundit për Putin-in

dardanianews

Berisha: Soros hartoi në Beograd me Vuçiçin, Ramën dhe Thaçin, ndarjen e Kosovës

dardanianews

Shoferit shqiptar që po dërgonte serbë në Beograd i dalin telashe: “Baju bre ndyrësirë”

dardanianews