14.4 C
New York
May 6, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

KJO ËSHTË GJENDJA E ISA MUSTAFËS PAS INFEKTIMIT ME CORONAVIRUS

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është infektuar me coronavirus, por gjendja e tij është stabile.

Zyrtarja për komunikim me publikun në LDK, Gentiana Azemi ka thënë se gjendja e Mustafës është shumë e mirë.

“Gjendja e kryetarit Mustafa është shumë e mirë, nuk ka nevojë për shqetësim. Ju falënderoj juve për interesimin”, ka thënë ajo për FaktePlus.

Isa Mustafa dhe disa deputetë tjerë të LDK-së janë infektuar me coronavirus, por në ditët e fundit edhe deputetë të PDK e AAK-së kanë deklaruar se kanë rezultuar pozitiv me coronavirus. /Insajderi.com/

Related posts

Haxhi Shala tregon çfarë mospajtime ka me Limajn dhe çka do ta bindë ta japë votën

dardanianews

Djali i deputetit të vrarë të LDK-së ka një propozim për këtë parti

dardanianews

Tomë Gashi tallet me Milaim Zekën, publikon një video që ia zbulon rrenat “znaqkës”

dardanianews