16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Lajme Showbiz

Njihuni me Presidenten që po ‘çmend’ liderët botërorë me format e sajë !

Ju thotë gjë emri Kolinda Grabar-Kitarovic?

Me siguri që jo për pjesën më të madhe pasi ajo nuk është shumë e njohur në sferën ndërkombëtare, por është padyshim një ndër lideret me “tërheqëse” në botë.

Prej vitit 2015 deri më 2020, Kolinda Grabar-Kitarovi udhëheqi Kroacinë dhe ka aftësinë të turbullojë të gjithë liderët e botës, pasi në çdo takim diplomatik ajo i kthej nga vetja mijëra sy.

52-vjeçarja është martuar dhe ka dy fëmijë të quajtur Katarina dhe Luka, por vazhdon të ruajë linja të përsosura, gjë e cila dëshmohet edhe nga fotot e mëposhtme.

Shiko Fotot:

Related posts

“Shqiponja e PDK-së” për krahë Kadri Veselit, kërkon zgjedhje

dardanianews

(VIDEO) Angela Martini ia thotë troç vjehrrit: U martova me djalin tënd për…

dardanianews

Deklarata për ndarjen e Kosovës, edhe presidenti Thaçi i reagon ashpër analistit amerikan

dardanianews