-7.6 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz Stili

Kjo është maturantja më e bukur e vitit 2021

Industria e muzikës në vend, njeh edhe një vajzë të talentuar, të bukur dhe me performancë të mahnitshme, që quhet Luiza.

Në secilen dalje publike, këngëtarja moderne ka tërhequr shumë shikime, duke mbledhur rreth vetës mijëra ndjekës e adhurues.

Luiza Hasani e ka nisur rrugëtimin në botën e muzikës herët, e madje ka edhe disa kurora missi.

Bukuroshja e hitit “Sikur yje”, në bashkëpunim me Lindon, ka shkëlqyer edhe në mbrëmjen e matures, ku është shfaqur me një fustan të zi elegant.

Bukuroshja me këtë paraqitje në një nga mbrëmjet më speciale, e konfirmon edhe një herë epitetin se ajo është “vajza me yll në ballë”.

Nuk dihet nëse këngëtarja maturantë do të lansoj ndonjë projekt muzikor këtë verë, shkruan “Kosovarja”.

Related posts

MORENA SHFAQET NË BIKINI DHE SËRISH E PËRMEND LOKACIONIN

dardanianews

“Komisioni Evropian në vjeshtë e rikonfirmon se Kosova i ka përmbushur kushtet për vizat”

dardanianews

Konsumoi 1.5 litra Coca Cola për 10 minuta, vdes 22-vjeçari

dardanianews