19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

A është kjo maturantja më e bukur?

E shpallur si maturantja më e bukur për vitin 2024, Xhoi Fusha, ishte e ftuara e radhës në studion e “Ftesë në Pesë”, për të ndarë emocionet dhe eksperiencën e saj në mbrëmjen e maturës.

Bukuroshja 18 vjeçare ka qenë kryefjala e lajmeve në portale kohët e fundit, jo vetëm për titullin që rrëmbeu, por edhe për ngjashmërinë me super modelen me famë botërore Bella Hadid.

Mirëpo gjatë bisedës në studio, Xhoi tregoi se për momentin nuk merret dhe nuk e synon modelingun, edhe pse ofertat nuk i kanë munguar.

Gjatë pushimeve në New York, ajo kishte lënë takim me fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha, por i ishte dashur të kthehej në Shqipëri, duke humbur mundësinë e një bisede me të.

Subscribe në YouTube:

Related posts

Shqiptari nga Kosova gjen çantën me 9000 franga në Zvicër, bëri gjestin e madh

dardanianews

Ja cilat grupe dhe shërbime kanë Të Drejtë Të Lëvizin Brenda Dhe Jashtë Karantinës Së Prishtinës

dardanianews

Lajmi i fundit: Termet ne Kosove

dardanianews