19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Kjo pritet të jetë banorja më e re në Big Brother Albania

Teksa loja sa vjen e bëhet me interesante në “Big Brother Vip” dhe mes banorëve ka filluar të ndihet dhe konkurrenca, një tjetër personazh pritet t’i trazojë më tej ujërat e të krijojë ‘rrëmujë’ në shtëpinë më të famshme.

Burime ekskluzive për Iconstyle po flasin për Renee, një personazh në TikTok që ka tërhequr vëmendje me deklaratat dhe mendimet moskokëçarëse për tema të ndryshme apo situata. Ajo njëkohësisht është edhe mbesa e influencuesit të modës, Elton Ilirjanit dhe vajza e aktores dikur shumë të njohur Julia Ilirjani.

Related posts

Meri Shehu pasi sheh gjendjen e rënduar të Erjolës në BBVA: Në shtëpi ka disa fantazma, ndjej energji fantazmash

dardanianews

VIDEO/ Ky është i dashuri i Encës?

dardanianews

Gresa nuk e fsheh më, shfaqet me të dashurin e ri në pushime luksoze

dardanianews