April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Ju kërkoj falje të gjithëve’, Kiara flet për herë të parë pasi hoqi Luizin nga Instagrami dhe fshiu fotot

Kiara Tito i shqetësoi të gjithë fansat sot duke fshirë fotot me Luizin e duke e hequr nga Instagrami. Veprimi i moderatores u nënkuptua si një krisje mes çiftit e madje edhe vetë Luizi është habitur.

Këngëtari ka dalë në një live ku ka treguar se është trembur pasi telefoni i binte vazhdimisht nga njerëzit që kërkonin të dinin ç’ka ndodhur mes tyre.

Në praninë e Luizit ishte edhe Kiara e cila ka kërkuar falje dhe ka treguar se kjo ishte një rreng që ia bëri Luizit.

“Si fillim dua t’i kërkoj falje të gjithë njerëzve që janë shqetësuar. Ju kërkoj ndjesë se e di që na doni shumë dhe ju duam shumë. Por meqë më thatë që nuk di të bëj rreng, ja bëra”, tha Kiara.

“Akoma se kam marrë veten”, tha Luizi.

Related posts

(VIDEO) Angela Martini ia thotë troç vjehrrit: U martova me djalin tënd për…

dardanianews

Diola Dosti në lidhje zyrtarisht me biznesmenin e njohur, çifti publikojnë foto

dardanianews

Dy vajzat e Lutfi Hazirit, ja qesin “flakën” instagramit!

dardanianews