23.6 C
New York
August 1, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Koha kur Rita Ora nuk ishte e famshme, ajo shërbente kafe

Sot është një nga yjet më të mëdhenj të skenës artistike dhe emri i saj vazhdimisht përmendet e listohet në top-listat botërore.

Fjala është për yllin me prejardhje shqiptare, Rita Ora, e cila deri tash na ka bërë shumë krenarë me sukseset e saj.

Rita gjithmonë ka treguar origjinën e saj, duke folur me shumë dashuri për Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi.

Këngëtarja e ka me shumë qejf të ndajë me fansat e saj imazhe nga fëmijëria, ashtu si ka vepruar edhe sot, duke publikuar një foto të vjetër.

Në këtë imazh ajo shihet me një tabak në duar, duke shërbyer kafe për familjarët e saj.

Gjithmonë e ëmbël dhe simpatike./Gazeta Sinjali/

Related posts

KËSHILLTARJA E KURTIT OFENDON MINISTRIN ARBEN VITIA

dardanianews

Nga qershori në shtator, valë nxehtësie dhe kushte të motit ekstrem

dardanianews

(Ngjarje në zhvillim) Familjari i të prekurve me koronavirus kërkon ndihmë edhe përmes një videoje publike

dardanianews