23.6 C
New York
August 1, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Showbiz

Deputetja e Kuvendit të Kosovës e puth në buzë një vajzë dhe publikon videon

Aktorja e njohur Adriana Matoshi, njëherit deputete e Kuvendit të Kosovës, së fundmi ka habitur ndjekësit përmes një videoje që ajo vendosi ta ndajë me ta.

Bukuroshja bionde u shfaq duke shkëmbyer puthje me një vajzë, që rezulton të jetë artistja Time Aliu.

Një gjest i tillë ka ardhur si pasojë e një trendi në Tik Tok, ku supozohet të shkëmbesh puthje pa e ditur pala tjetër.

Matoshi ka thënë për vajzën se e ka shoqe shumë të mirë.

Kujtojmë se Adriana ka kohë që është në lidhje me futbollistin e njohur, Keith Groeneveld.

Related posts

Shpërthen djali i deputetit Fetah Rudit: “Mos ma shani babin o ju “militantë” të rrejshëm të LDK-së!”

dardanianews

“Sputnik”: Gjermania po shkel ligjin, po armatos Kosovën me raketa anti-tank, G-36 dhe Leopard 2

dardanianews

Pas kërcënimeve të Serbisë, Kroacia ndërton kamp ushtarak në Kosovë

dardanianews