10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Kuvendi voton në shqyrtim të parë projektligjin për luftimin e koronavirusit

77 për, 1 kundër kalon në shqyrtim Projektligjin e parë projektligji për parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19 në Kosovë.

Ky projektligj u iniciua në prill – më shumë se 3 muaj më parë.

Edhe dy partitë opozitare, VV dhe PDK votuan pro.

Related posts

“Eskalon” Ganja mallkon rëndë Vetëvendosjen “Hëngshi kokat tuaja”

dardanianews

Kërcënohet me jetë Albin Kurti: “10 milionë euro kush ma sjell kokën e tij”

dardanianews

Lajmi i fundit: Hiqet ora policore

dardanianews