16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Showbiz

KY DETAJ ZBULON SE HEIDI LUSHTAKU DHE HAXHI KRASNIQI JANË RIBASHKUAR?

Heidi mbrëmjen e djeshme e mbështeti vazhdimisht ish-të fejuarin e saj.

Haxhi Robin Krasniqi është kampioni i ri në peshën gjysmë të rëndë, në IBO dhe WBA.

Në kuadër të kategorisë gjysmë të mesme, Robin Krasniqi ka luftuar mbrëmë kundër kampionit të IBO dhe WBA, Dominic Bosel dhe doli të jetë fitues.

 

Related posts

Tayna fansja më e madhe e Mbretëreshës së muzikës Adelina Ismaili

dardanianews

Kaq”sexy” është bërë vajza e Mimoza Mustafës

dardanianews

Këngëtarja që këndon në gjuhen serbe befason publikun: Jam shqiptare

dardanianews