15.7 C
New York
June 24, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Ky është 32 vjeçari nga Beogradi që kërkohej qe dy ditë, përfundoi poshtë humnerës në Mitrovicë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dikur në këto 48 orët e fundit në veri të Mitrovicës.

I aksidentuar në këtë aksident ishte 32 vjeçari nga Beogradi, Ivan Miloseviç, i cili po kërkohej nga familja si i zhdukur qe dy ditë.

Ai humbi kontrollin e motoçikletës dhe ra në humnerë pranë Dudi Kërrshit në veri të Mitrovicës me ç’rast sot u gjet nga Policia e Kosovës.

Miloseviç po udhëtonte nga Beogradi në Graçanicë, ndërsa autoritetet e PK-së konfirmuan se ai u gjet me vetëdije dhe u dërgua për trajtim në Spitalin e Mitrovicës.

 

Related posts

Ekskluzive: Anton Quni thotë se është kandidat për kryetar të LDK’së

dardanianews

Vajza e Gani Gecit ia le një “selam” LDK’së tek nënshkrimet për seancë

dardanianews

Eskalon debati i Agim Veliut dhe Rexhep Selimit: Unë i mbaj mustaqet, por i pafytyrë si ti nuk jam

dardanianews