11.2 C
New York
March 23, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Bekim Jashari Dhe Albin Kurti Arrijnë Marrveshje Për?

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti bashkë me ministren në detyrë të Administrimit të Pushtetit Lokal, Emilia Rexhepi kanë vizituar Komunën e Skenderajt.

Në këtë takim, kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, i informoi rreth gjendjes aktuale në Skenderaj dhe për masat që komuna që ai drejton ka marrë në parandalimin e pa ndemisë.

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti bashkë me ministren në detyrë të Administrimit të Pushtetit Lokal, Emilia Rexhepi kanë vizituar Komunën e Skenderajt.

Related posts

Elon Musk thuhet se kishte një aferë seksuale me gruan e pronarit të Google, Sergey Brin – duke u bërë shkaktar i ndajres së tyre

dardanianews

Çanak: Cila do të jetë përgjigja e Serbisë nëse hungarezët kërkojnë autonomi në Hungari?

dardanianews

Sali Berisha: Ramush Haradinaj i duhuri për president të Kosovës

dardanianews