2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Lajmi i fundit: Hiqet ora policore

Qeveria në detyrë është duke e mbajtur një mbledhje online dhe ka marrë vendime për lehtësim të masave për COVID-19.

Në këtë mbledhje është vendosur që të hiqet ora policore.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Qeverisë së Kosovës, Antigona Baxhaku.

“Kryesorja është që hiqet ora policore në zonat e kuqe. Operatorët ekonomik punojnë deri në orën 22:00. Studentët i kthehen ligjeratave në fakultet, hiqet opsioni online”, ka thënë Baxhaku./Express

Related posts

Veliu për Osmanin: Nëse vepron kundër nesh, ajo është tradhtare dhe s’ka vend më në LDK

dardanianews

Kurti gjatë kohës së VLAN’it në vitin 2014: Rëndësi ka kush e ka shumicën e jo kush i ka fituar zgjedhjet

dardanianews

A do të shkojnë sivjet kosovarët në pushime dhe a po i vie fundi pandemisë? Flet Lul Raka!

dardanianews