2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

LAJMI I FUNDIT: Isa Mustafa jep dorëheqje?

Isa Mustafa do të japë sot dorëheqje nga posti i kryetarit të LDK-së gjatë mbledhjes së kryesisë së partisë.

Burimet e “Bota sot”, brenda LDK-së bëjnë të ditur se Mustafa ka vendosur të tërhiqet nga roli drejtues pas rezultatit dëshpërues në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Lutfi Haziri ose Kujtim Shala pritet të jenë pasardhës të tij në pozitën e kryetarit.

Partia e Mustafës ka shënuar humbjen më të thellë në historinë e saj në zgjedhjet e djeshme.

Related posts

Militantët në rrjeteve sociale ia dëshiruan vdekjen, Kurti i uron shërim “kryetarit Mustafa”

dardanianews

Vjosa Osmani ia tërheq vërejtjen Besnik Bislimit: Mos fol në emër timin, për vete flas vetë

dardanianews

245 TË SHËRUAR DHE 158 RASTE ME COVID-19!

dardanianews