4.7 C
New York
January 29, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Leonora me veshje glamuroze lutet të kalojë koronavirusi

Këngëtarja Leonora Jakupi ka postuar një foto me një veshje glamuroze të bërë në ditën e 8 marsit

Këngëtarja megjithatë nuk ka lënë pa thënë se ajo po lutet çdo ditë që të kalojë pandemia Coronavirus.

“Sot 8 ditë për nderë të festës së gruas! Ju dua shumë të gjitha ju vajza nana e gra tona të cilat në çdo sfidë jeni pranë të dashurve tuaj. Edhe këtë situatë të cilën po kalojmë uroj të na ndihmoj i madhi Zot!”, ka shkruar Leonora.

Leonora nuk ëshë shumë aktive në skenë me këngë të reja, por ajo vazhdimisht mbetet në trend në skenën tonë. /GazetaExpress/

Related posts

Kryetari i Obiliqit pritet të largohet nga AAK dhe t’i bashkohet Vetëvendosjes

dardanianews

Ish-diplomati britanik: Gjithçka të çon në bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

dardanianews

Skandaloze, pronari i picerisë në Sarandë i ngacmon të dashurën dhe i sulet me thikë turistit – pamjet

dardanianews