23.2 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Liberta Spahiu e konfirmon se është në lidhje dashurie

Liberta Spahiu është një nga femrat më të dashura të ekranit televiziv e cila arrin të rrëmbej vëmendjen e medieve rozë me anë të postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Këto ditë të karantinës nuk kanë munguar videot e shumta nga ajo me anë të programit “Tik-tok” duke u shfaqur gjithmonë atraktive dhe me stil të veçantë,shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi bukuroshja në rrjetin social Instagram bëri një pyetësor duke i lenë të lirë ndjekësit ta pyesin çfarë të duan ku për të gjitha pyetjet ka pasur përgjigje.

“Libert a ki te dashur” ishte njëra nga pytjet e cila nuk ka hezituar ti përgjigjët “ Po mdoket”.

“Nuk e ki iden sa ju dua ty dhe.. ishalla more zot jeni bashk” ishte një pyetje tjetër të cilës ju përgjigj vetëm me haha duke e mshefur emrin me një emoji.

Se kush është personi që ia ka rrëmbyer zemrën, ende nuk ka treguar mbase preferon ta mbajë sekret.

Related posts

Diskutime të ashpra për Karaçevën në Komisionin për Siguri, përmendet shkarkimi i Rashit Qalajt

dardanianews

Thyen bodrumin dhe vjedh një shishe uji në Zvicër, kosovari gjobitet me 500 franga

dardanianews

Vret gruan, vajzat dhe qenin, më pas vret veten: Prej një jave të izoluar nga koronavirusi

dardanianews