6.9 C
New York
December 3, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Shqipëri

Lidhjet me Soros, gazetari amerikan ka një pyetje për Edi Ramën! (FOTO)

Jack Posobiec, një gazetar dhe aktivist politik republikan, i njohur për afërsinë e tij me Presidentin Donald Trump dhe familjen e tij, ka postuar sot dy statuse në Twitter me fotot e Edi Ramës dhe Xhorxh Soros.

Në statusin e parë, ai ka publikuar një foto të postuar nga Rama me mikun e tij George Soros.

Ndërsa në të dytën ka publikuar foton e një twitteri të gazetares Mollie Hemingëay,  kontribuese e FoxNews.

Në postimin e saj, gazetarja ka shpërndarë një link për një rast, ku një prokurore e lidhur me Xhorxh Soros ka dënuar një baba, vajza e të cilit ishte përdhunuar në shkollë.

Për këtë ngjarje, Posobiec i bën një pyetje Edi Ramës:

“Përshëndetje Edi Rama! A do ta bisedosh me mikun tënd të çmuar këtë rast“, shkruan në Twitter gazetari dhe aktivisti politik republikan Jack Posobiec.

Related posts

Dy oraret e reja se kur mund të dilni, prej sot deri me 18 maj

dardanianews

Motra e presidentes Osmani e tepron me fustanin e shkurtë që ka veshur

dardanianews

Përçahet Lista Serbe

dardanianews