28.1 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Lugati jep një deklaratë të fortë: Nuk flas për BBVK 2 pa u paguar artistët e edicionit të parë

Lugati ka qenë një nga banorët më të spikatur të edicionit të parë të Big Brother VIP.

Gjon Karrica (emri i vërtetë) mori vëmendje të madhe asokohe për shkak të mënyrës së tij të të folurit e paraqitjes së sinqertë në atë format.

Ai u ka dhënë mundësi fansave të pyesin më shumë përmes opsionit pyetje-përgjigje.
Një ndër pyetjet kishte të bënte me transgjinoren nga Suhareka, Edona James.

“Çfarë mendimi ke për Edona James?”, ka qenë pyetja e një ndjekësi.

“Nuk flas për Big Brother VIP Kosova 2, pa u pagu artistët e Big Brother VIP Kosova 1”, u përgjigj ish-konkurrenti.

Kjo ishte një deklaratë e fortë thumbuese për produksionin, ndonëse nuk u shpreh më shumë.

Related posts

‘Çmendet’ e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin hiret

dardanianews

Ka veshur apo jo të brendshme? Heidi Baçi lë nam në BBV, “harron” që kishte veshur fustan

dardanianews

Alby ia thotë troç Bucit: “Sa herë klikon videot e mia, unë marrë përqindje”

dardanianews