26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Mos u tremb, e provojmë prapë’/ Çfarë ndodhi mes Sarës dhe Bardhit gjatë natës

Sara dhe Bardhi kanë shijuar disa çaste romantike teksa ndodheshin në dhomën e gjumit. Ata janë parë shumë të afërt dhe duke provokuar njëri-tjetrin se kush nga ata do të ishte më i guximshmi për të dhënë puthjen i pari.

Fillimisht Bardhi i dha një puthje në faqe Sarës ndërsa ajo i tha ta provonte përsëri.

Bardhi: Të putha në faqe, pse u trembe?

Sara: Ishe shumë afër, e provojmë prapë…

Related posts

Andi&Gresa nisin pushimet e para, ja destinacioni

dardanianews

Publikohet video që Ilnisa nuk do të donte, ajo shihet duke përqafuar këngëtarin serb

dardanianews

Brikena tregon se a është në lidhje me Gani Gërminë (VIDEO)

dardanianews